Hakkımızda

Bağ Koleji

Hakkımızda

Bağ Koleji okul olarak tasarlanan mimarisiyle, 2015 yılında Anaokulu, İlkokul ve Ortaokul olarak eğitim faaliyetine başlamıştır. 2016 yılında ikinci Ortaokulu, Fen ve Anadolu Liselerini de açarak 6 birimi ile kurumsal bir yapıya dönüşmüştür. Bağ Koleji Anaokulu ve ilkokul birimlerinin bulunduğu binası ve ortaokul ve lise birimlerinin bulunduğu binası ile bölgenin en büyük kampüs okullarının başında gelmektedir. 

Her sınıfımızda bilgisayar destekli akıllı tahtalar, tam donanımlı Fizik- Kimya- Biyoloji – Fen Bilimleri Laboratuvarları, Yarı Olimpik havuzu, Buz Pateni pisti, Konferans salonu, üç adet kapalı spor salonu, teknoloji tasarım, görsel sanatlar ve müzik sınıfları ile çağın gereklerine uygun bir eğitim ortamımız bulunmaktadır.

 

Çocuklarımızın sağlık sorunlarını yakından takip etmek üzere revirimiz ve okul hemşiremiz tam zamanlı olarak hizmet vermektedir. Öğrencilerimizin beslenmesi de titizlik gösterdiğimiz konuların başında gelmektedir.

Gıda mühendisi kontrolünde kalori hesapları yapılarak hazırlanan menümüz, okulumuzun mutfağında kendi aşçılarımız tarafından titizlikle hazırlanmaktadır. Demokratik ve Çağdaş Türkiye için Başöğretmen Atatürk’ün ilkeleri doğrultusunda, profesyonel yönetici ve eğitim kadrosuyla bilgi ve sevgiyi paylaşarak, başarılı ve mutlu bireyler yetiştirme hedefimize doğru emin adımlarla ilerliyoruz.

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Hemen Ara